Servis

Balíky podpory - Servisná zmluva

Neustále pracujeme na tom, aby bola zákaznícka skúsenosť s Domotronom čo najlepšia. Preto sme pripravili niekoľko balíkov podpory. 

Určite oceníte lepšiu dostupnosť helpdesk-u, bezplatné nastavovanie systému a asistenciu pri všetkých úkonoch, servisný výjazd do 24 hodín či okamžitú výmenu chybného komponentu pri prípadných problémoch. Vieme, že najlepšie je problémom predísť, a preto je súčasťou balíka prémiová podpora aj každoročná kontrola systému Domotron priamo u zákazníka

 

Základná podpora

obsahuje základné služby a získava ju každý zákazník automaticky kúpou systému Domotron zadarmo! 

Nadštandardná podpora

obsahuje najčastejšie využívané služby, z ktorých určite oceníte lepšiu dostupnosť Helpdesk-u, bezplatné nastavovanie systému, okamžitú výmenu centrálnej jednotky v prípade problémov či zľavy na servisné práce aj náhradné diely.

 button chem nadstandardnu podporu

Prémiová podpora

je určená pre najnáročnejších zákazníkov. Okrem služieb nadštandardnej podpory obsahuje naviac pravidelnú ročnú prehliadku Vášho systému Domotron, servisný zásah do 24 hodín, okamžitú výmenu nielen centrálnej jednotky, ale aj ďalších  komponentov Domotron v prípade problémov a ešte vyššie zľavy na servis. Jej cena je kalkulovaná na mieru podľa veľkosti systému, pri záujme o túto službu nás prosím kontaktujte, cenu Vám vypočítame.

Cenník servisných služieb platný od 1.9.2016

 

Súvisiace články:

help@domotron.com, © 2021 Domotron s.r.o.,